Jak się ubrać do klubu facet? Praktyczny poradnik dla mężczyzn

Chodzenie do klubów to jedna z najpopularniejszych form spędzania czasu wolnego wśród mężczyzn. Wymaga to jednak odpowiedniego ubrania, aby przyciągnąć uwagę i poczuć się komfortowo podczas zabawy. Jesteś facetem i wciąż nie wiesz, jak się ubrać do klubu? Nie martw się, ta publikacja dostarczy Ci praktycznych wskazówek, jak wyglądać stylowo i atrakcyjnie.

Jak się ubrać do klubu facet? Podstawowe zasady

Wybierz strój odpowiedni do klubu

Nie ma jednej, uniwersalnej zasady odnośnie ubioru do klubu. To, co jest idealne na specjalne imprezy może być zupełnie nietrafione w innym klubie. Przede wszystkim musisz obserwować, jak ubierają się tam inni ludzie. Jeśli klub ma wymagania, jeśli nie jest to klub casualowy – z jakimś konkretnym dress codem, to trzeba stosować się do zasad, jakie tam panują. Ogólnie rzecz biorąc – należy postawić na elegancję, a jednocześnie wygodę.

Polecamy:

Orotox

Nie przesadzaj z dodatkami i kosmetykami

Less is more! Razem z odpowiednim ubiorem, powinieneś zadbać o higienę ciała, włosów i pielęgnację twarzy. Powinieneś jednak uważać z nadmiernym stosowaniem perfum czy alkoholu – ma to nie tylko wpływ na Twoje samopoczucie, ale też może negatywnie wpłynąć na innych ludzi.

Wybierz odpowiednie buty

Jeśli nie masz specjalnych wymagań dotyczących butów, zawsze postaw na eleganckie i wygodne buty. Jeśli pewien jesteś co do klubu, na pewno warto zapytać się na recepcji, czy istnieją jakieś ograniczenia w doborze obuwia.

Elegancki styl na imprezę w klubie

Stylowe koszule i klasyczne spodnie

Jeśli planujesz wybrać się do klubu, zalecamy, byś wybrał stylowy i klasyczny outfit. Jedną z najlepszych opcji jest wybór koszuli, która jest dobrze dopasowana do sylwetki, a także klasycznych spodni. Dobrym wyborem będzie również sweter lub marynarka, która doskonale podkreśli indywidualny styl. Warto zwrócić uwagę na kolory – zazwyczaj nie powinno się łączyć więcej niż trzech różnych kolorów.

  Ekg wysiłkowe jak się ubrać – Praktyczne porady dla pacjentów

Modne garnitury

Garnitur to klasyczny element męskiej garderoby, który powinien znaleźć się w każdej szafie. Na imprezę w klubie warto wybrać nowoczesny, dopasowany do sylwetki garnitur. Najlepiej jeśli będzie to jakaś ciekawa, modna fason na przykład z obniżoną talią, z troczkami, a może z printem? W ten sposób z pewnością zwrócisz uwagę na tle innych klubowiczów.

Jakie ubranie unikać podczas chodzenia do klubu?

Zbyt luzackie fasony

Niski próg klasyki nie oznacza nudnego stroju. Unikaj jednak zbyt luźnych fasonów. Choć czasem wygodne, nie są to najlepsze opcje dla nocnego klubu.

Zbyt sportowe ciuchy

Idea strojów sportowych do klubu jest ciekawa, ale wymaga dużej dozy wyczucia stylu. Zbyt sportowe ciuchy (t-shirty, dresy) wcale nie gwarantują spędzenia udanego wieczoru. Wybierz coś bardziej klasycznego.

Zbyt krótkie szorty

Klasyczne szorty to zdecydowanie lepszy wybór latem niż w klubie ze światłami dyskoteki. Podczas imprezy, paradoksalnie ubierz się nieco dłużej, aby nie odstraszyć innych ludzi.

FAQs

Co powinienem wziąć ze sobą do klubu?

W zależności od klubu, możesz zdecydować się na zabranie ze sobą dodatkowego ubrania – marynarki, swetra itp. Warto również zwrócić uwagę na to, co zamierzasz robić podczas imprezy. Często warto mieć ze sobą chociażby wodę, by nie odwodnić się podczas zabawy.

Jakie akcesoria mogę dodać do swojego stroju?

Założenie zegarka, elegancki krawat czy dopasowana apaszka to świetne dodatki do męskiego stroju. Pamiętaj jednak, aby nie przesadzać z dodatkami, ponieważ może to wyglądać przesadnie.

Podsumowanie

Chodzenie do klubów to świetna forma spędzania czasu wolnego. Kluczem do sukcesu podczas takiej imprezy jest odpowiednie ubranie. Postaw na elegancki styl, unikaj sportowych ciuchów i zbyt luzackich fasonów. Nie przesadzaj z dodatkami i kosmetykami, a przede wszystkim bądź sobą. Dzięki temu na pewno zwrócisz uwagę w klubie, a jednocześnie poczujesz się wygodnie i swobodnie.

  Zmiany w sposobach ubierania