O mnie

Cześć! Nazywam się Katarzyna Nowak i to ja jestem za tym wszystkim, co znajduje się na blogu BC-EuropeanStyle.

Jestem pasjonatką mody i stylu, a moje serce od zawsze biło w rytmie najnowszych trendów. Już jako mała dziewczynka fascynowałam się sztuką dobierania ubrań i uwielbiałam eksplorować różne kombinacje kolorów, tkanin i fasonów. To zamiłowanie do mody przetrwało przez lata i ostatecznie skierowało mnie ku studiom na Akademii Sztuk Pięknych, gdzie zdobyłam solidne podstawy w zakresie designu.

Przez ostatnie dziesięć lat prowadzę ten blog, na którym z ogromną radością dzielę się swoją miłością do mody. To miejsce, gdzie znajdziesz praktyczne porady, inspirujące pomysły i wiele więcej. Uwielbiam swoją pracę, bo daje mi ona możliwość inspirowania tysięcy czytelników, a każdy pozostawiony przez Was komentarz czy wiadomość napawa mnie ogromnym szczęściem.

Jestem znana ze swojego unikalnego, eklektycznego stylu. Uwielbiam łączyć klasykę z nowoczesnością, co pozwala mi stale dostarczać świeże pomysły na każdy sezon. Niezależnie od tego, czy szukasz stylizacji na codzienne wyjście, czy na specjalną okazję, zawsze staram się podsuwać ciekawe pomysły, które pomogą Ci wyrazić siebie.

Dziękuję, że jesteś tutaj i że dzielisz ze mną tę modową podróż. Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj coś dla siebie i że wrócisz na mojego bloga jeszcze nie raz.

Z miłością, Katarzyna