Regulamin

Regulamin korzystania z serwisu „Trendy z Europy: Moda na BC-EuropeanStyle”

Niniejszy regulamin określa warunki korzystania z serwisu „Trendy z Europy: Moda na BC-EuropeanStyle” (dalej nazywanego „Serwisem”). Poprzez dostęp i korzystanie z Serwisu, użytkownik wyraża zgodę na przestrzeganie niniejszego regulaminu. Jeżeli nie zgadzasz się z jakimkolwiek punktem regulaminu, prosimy o zaprzestanie korzystania z Serwisu.

1. Opis serwisu

„Serwis” to blog o modzie dostępny na platformie WordPress, oferujący treści związane z modą, trendami, inspiracjami stylizacyjnymi, recenzjami produktów oraz poradami z zakresu mody i stylizacji.

2. Własność intelektualna

Wszelkie treści, materiały, zdjęcia oraz wszelkie prawa autorskie na stronie „Trendy z Europy: Moda na BC-EuropeanStyle” są własnością blogera i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie tych materiałów bez wyraźnej zgody autora jest surowo zabronione.

3. Polityka prywatności

Polityka prywatności bloga „Trendy z Europy: Moda na BC-EuropeanStyle” opisuje, jakie dane osobowe zbieramy od użytkowników i w jaki sposób są one wykorzystywane. Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

4. Zakazane działania

Korzystanie z Serwisu wymaga przestrzegania następujących zasad:

a) Nie umieszczaj treści obraźliwych, szkalujących, pornograficznych lub niezgodnych z obowiązującym prawem.

b) Nie publikuj spamu, nielegalnych treści ani materiałów naruszających prawa autorskie innych osób.

c) Nie atakuj, nie naruszaj prywatności ani nie nęka innych użytkowników.

d) Nie działaj w sposób szkodliwy dla systemu Serwisu ani dla innych użytkowników.

5. Odpowiedzialność

Autor „Trendy z Europy: Moda na BC-EuropeanStyle” nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników. Wyrażasz zgodę na korzystanie z Serwisu na własne ryzyko. Właściciel Serwisu nie bierze odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikające z korzystania z Serwisu.

6. Zasady dotyczące komentarzy i moderacji

Komentarze są mile widziane, ale zastrzegamy sobie prawo do moderacji i usuwania komentarzy naruszających zasady regulaminu, zawierających spam, treści obraźliwe lub niezgodne z tematyką Serwisu.

7. Warunki rozwiązania umowy

Użytkownik może zrezygnować z korzystania z Serwisu w dowolnym momencie, usuwając konto. Właściciel Serwisu zastrzega sobie prawo do usunięcia konta użytkownika w przypadku łamania regulaminu.

8. Zmiany w regulaminie

„Trendy z Europy: Moda na BC-EuropeanStyle” zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie. Użytkownicy zostaną poinformowani o zmianach na stronie Serwisu. Kontynuowanie korzystania z Serwisu po wprowadzeniu zmian będzie oznaczać akceptację nowego regulaminu.

9. Kontakt

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących regulaminu lub Serwisu, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy na stronie „Trendy z Europy: Moda na BC-EuropeanStyle”.

Dziękujemy za korzystanie z naszego Serwisu!