You are here: Home > Bez kategorii > Szafa dla dziecka – prywatne miejsce nie tylko na ciuszki

Szafa dla dziecka – prywatne miejsce nie tylko na ciuszki

Zauważasz, że Twoje dziecko powoli staje się dorosłe. Wszystkie maskotki już dawno wylądowały na strychu, stare łóżko jednoosobowe zdaje się być za małe, a z niewielkiej komody wypadają ubrania, które następnie lądują do każdego możliwego miejscu w pokoju. Może czas najwyższy wymienić malutką komodę na przestronną szafę dla dziecka?

Kilka ciekawych inspiracji możesz znaleźć na: https://www.pinio.com.pl/oferta/dla-starszaka/szafa-dla-starszaka/. Pinio to sklep meblowy, który w swoim asortymencie posiada różnorodne szafy dla dzieci. Znajdą się tam klasyczne kilku komorowe dla młodzieży, jak i te – kształtem przypominające domek – dla młodszych członków rodziny. 

Każda drewniana szafa została pokryta ekologiczną farbą, która w składzie nie zawiera żadnych komponentów alergizujących, stąd też Twoje dziecko będzie bezpieczne podczas jej użytkowania. Nasz producent stawia na zdrowie swoich klientów!

Szukasz solidnej szafy dla dziecka? W asortymencie Pinio, wszystkie z Nich zostały skonstruowane z drewna sosnowego, bukowego, a także płyt MDF, co świadczy o ich wyjątkowej trwałości, dzięki czemu możesz cieszyć się nimi na lata.

Producent oferuje różne szafy dziecięce – zarówno te delikatne z charakterystycznym designem dla dziewczynek, jak i te masywne, nieco bardziej surowe dla chłopców. 

Zabierz swój skarb do wirtualnego świata zakupów w sklepie Pinio. Łatwy interfejs pozwoli Wam razem podjąć decyzję o  wyborze oryginalnej, drewnianej szafy dla dziecka!

Comments are closed.