Wybierz kolor swoich paznokci

Lakiery do paznokciCzy paznokcie można malować na co dzień jedynie na jasne, naturalne kolory lub wybierać tylko manicure typu French? Nie ma żadnego powodu, by rezygnować z kolorów intensywnych i żywych. Obecnie w modzie są także intensywnie kolorowe paznokcie – kolory oferowane przez markę Sally Hansen są na to doskonałym przykładem. Intensywna czerwień, energetyczny żółty, czy głęboka zieleń i purpura to tylko kilka odcieni, jakie oferuje amerykańska firma Sally Hansen.

Lakiery do paznokci tej marki cechują się wysoką jakością, dzięki czemu nie opryskują i ozdabiają dłonie przez co najmniej kilka dni. Kobiety, decydujące się na pomalowanie paznokci intensywnymi odcieniami lakierów, powinny pamiętać, że w przypadku takich barw wszelkie niedoskonałości na paznokciach będą widoczne znacznie szybciej niż w przypadku pomalowania ich na jasne, matowe kolory, które upodabniają się do naturalnej płytki paznokciowej.

Konieczne jest zatem stawianie na intensywnie kolorowe lakiery wysokiej jakości. Warto zaznaczyć, że wysoka jakość to nie jedyna zaleta, jaką posiadają Sally Hansen lakiery. Opinie, które wystawiają im ich użytkowniczki, zwykle zawierają również informację, że kosmetyki te wyróżnia też niska cena. Koszt jednego lakieru z reguły waha się w granicach 20-30 złotych, co jest ceną przystępną nawet dla mniej zamożnych kobiet – zwłaszcza, że żywotność lakieru jest wysoka i bez trudu można wykorzystać jego opakowanie do końca. Jest to zatem bardzo opłacalny zakup – kosmetyk ten powinna posiadać każda kobieta.