Salon, który przyprawi o zawrót głowy

serenissimaSalon jest pomieszczeniem, w którym przyjmuje się gości i spędza najwięcej czasu w ciągu dnia. To dlatego urządzając to pomieszczenie, każdy stara się odnaleźć ciekawy pomysł, opracować szczegółowy plan działania, a następnie dobierając odpowiednie materiały, zabrać się za realizację. Czasem potrzeba naprawdę niewiele, aby uzyskać nowoczesny, elegancki, a do tego funkcjonalny i komfortowy salon, który będzie zarazem wizytówką całego domu oraz jego właścicieli. Mała sugestia wielu projektantów to serenissima płytki.

Dokonując wyboru dowolnych płytek z kolekcji tego producenta, można z całkiem normalnego salonu stworzyć wnętrze jak z okładki jednego z najpopularniejszych magazynów. Producent proponuje płytki ceramiczne i gresowe, idealne na podłogi i ściany. Wystarczy więc wybrać jedne z nich, a następnie opracować ciekawy wzór, aby wykonana podłoga jeszcze bardziej podkreślała wygląd danego wnętrza. Trwałe i łatwe w utrzymaniu płytki serenissima spodobają się przede wszystkim wymagającym projektantom i osobom, które znają się na aranżacji wnętrz. Salon dzięki płytkom serenissima polska nabierze wyjątkowego klimatu, a przebywanie w nim będzie sprawiało przyjemność.

Taka podłoga usatysfakcjonuje właścicieli i gości. Będzie też główną dekoracją salonu. To zdecydowanie podniesie wartość danego pomieszczenia. W końcu zacznie cieszyć wzrok i stanie się powodem do dumy. Właściciele będą mieli czym się chwalić i sami odczują ulgę, zyskując tak wspaniały salon do odpoczynku w ciągu dnia lub wieczorem.