Sombre – nowe ombre

Zastosowanie kontrastu kolorystycznego może być doskonałym sposobem na wykonanie bardzo ciekawej zmiany wyglądu włosów. Jednocześnie nie można zapominać, że obecnie jest to rozwiązanie, które może sprawdzić się u wszystkich kobiet, czyli bez względu od tego jakie mamy naturalne włosy. Jeszcze jakiś czas temu takie możliwości miały przede wszystkim kobiet mające ciemne włosy, gdyż tylko na takich włosach możliwe było uzyskanie odpowiednio dobrze widocznego kontrastu.

Przy decydowaniu się na rozjaśnianie włosów trzeba brać pod uwagę, że można uzyskać jedynie określone rodzaje jaśniejszych włosów, czyli takie, które nie przebija się przez trzy tony w stosunku do naturalnego. Decydując się na znacznie bardziej silne rozjaśnienie straci się przede wszystkim możliwość uzyskania naturalnego efektu rozjaśnienia.
Przy sombre włosy farbuje się na ich całej długości. Natomiast przy ombre przyciemnia się włosy od ich nasady, co pozwala na uzyskanie nieco innego efektu.
Najlepszym rozwiązaniem jest decydowanie się na postawienie specjalistyczny salon fryzjerski Poznań, który pozwala na wykonanie takiego zabiegu we właściwy sposób. W ten sposób można uzyskać dokładnie takie rozjaśnienie jakiego się oczkuje. W wielu przypadkach błędne zastosowanie zarówno kosmetyków, jak też niewłaściwe wykonanie samego procesu rozjaśniania może prowadzić do uzyskania nawet negatywnych efektów w zakresie wyglądu włosów. W salonach fryzjerskich są również specjaliści, którzy zajmują się jedynie realizowaniem farbowania czy właśnie rozjaśniania włosów, co pozwala na uzyskanie profesjonalnych w tym względzie usług.

Polecamy:

POPRZECZNIK PKS-21 krańcowy...